Oferta

Jeżeli znalazłeś się na naszej stronie to dobrze trafiłeś - wiemy wszystko o osmozach!

Od lat jesteśmy bezpośrednim importerem osmoz domowych zarówno kuchennych standardowych, kompaktowych jak i osmozy Merlin. Zajmujemy się również oczyszczaniem wody dla akwariów. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami, dlatego jestesmy przekonani o ich niezawodności i dobrej jakości. Przy zakupie urządzeń nie korzystamy z pośredników dlatego możemy zaoferować konkurencyjne ceny dla odbiorcy końcowego. Produkujemy osmozy przemysłowe na różne wydajności 120 l/h, 400 l/h, 1 m3/h, 2,8 m3/h itd. Stacje osmozy przemysłowej mogą być wykonane w różnych standardach, w zależności od wyposażenia.

Od ponad 20 lat nasi pracownicy serwisują osmozy domowe i przemysłowe. Napotkaliśmy na swej drodze różne przypadki i awarie dlatego wiemy jak im zaradzić. Wszystkie części do osmoz posiadamy na naszym magazynie praktycznie od ręki. Nasi serwisanci są szybcy i skuteczni i to właśnie wyróżnia nas pośród innych firm.
Osmoza
domowa

Aparaty odwróconej osmozy są wygodnym źródłem pozyskiwania wysokiej jakości wody dla celów spożywczych. Odwrócona osmoza gwarantuje uzyskanie wody najwyższej jakości, gdyż usuwa 99% wszystkich zanieczyszczeń łącznie z mikrobiologicznymi.
 

Osmoza
akwarystyczna

Głównym zastosowaniem osmozy o takiej konstrukcji jest produkcja wody do celów akwarystycznych. Osmoza akwarystyczna nie wymaga stosowania energii elektrycznej, gdyż napędzane są ciśnieniem wody zasilającej. W przypadku bardzo niskiego ciśnienia w instalacji możliwa jest instalacja dodatkowej pompki.

Osmoza
przemysłowa

Odwrócona osmoza to technologia pozwalająca uzyskać wodę najwyższej jakości, zdemineralizowaną, zdejonizowaną, ultraczystą. Najczęściej przemysłowe stacje odwróconej osmozy poprzedza się zmiękczaniem wody w celu usunięcia twardości wody.